Konkurs ekologiczny rozstrzygnięty
Gmina Myślenice nagrodziła zwycięzców Gminnego Konkursu Ekologicznego pn. „O enegri wiem wszystko”. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.
Do zwycięzców powędrowały cenne nagrody rzeczowe. Uczestnicy konkursu „O energii wiem wszystko” mieli za zadanie przygotować komiks /kategoria szkół podstawowych/ i film ekologiczny /kategoria szkół gimnazjalnych/. Tematem prac było oczywiście racjonalne wykorzystanie energii elektrycznej.
W kategorii film zwycięzcami zostali:
I miejsce – Artur Hołuj i Jakub Gruszczyński – Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach (opiekun: Krystyna Oliwa)
II miejsce – Mikołaj Podmokły i Jakub Jaśkowiec – Gimnazjum w Trzemeśni (opiekun: Małgorzata Podmokły)
III miejsce – Eliza Marcowska – Gimnazjum Nr 1 w Myślenicach (opiekunowie: Krystyna Oliwa, Ewelina Zlezarczyk)
W kategorii komiks zwycięzcami zostali:
I miejsce – Zuzanna Sari – SP Nr 4 w Myślenicach (opiekun: Elżbieta Ślusarczyk)
II miejsce – Szymon Kazanecki – SP Nr 2 w Myślenicach (opiekun: Maria Jaśkowiec)
III miejsce – Bartosz Irzyk – SP w Porębie (opiekun: Maria Irzyk)
III miejsce – Martyna Hajduk – SP w Porębie (opiekun: Maria Irzyk)
Wyróżnienia:
1. Magdalena Pulchny – SP w Bęczarce (opiekun: Anna Bochnia)
2. Zuzanna Skóra – SP w Porębie (opiekun: Maria Irzyk)
3. Jan Ciapraga – SP Nr 4 w Myślenicach (opiekun: Elżbieta Ślusarczyk)
4. Michał Mac – SP w Krzyszkowicach (opiekun: Jolanta Woźnica)
5. Natalia Mirek – SP w Jaworniku (opiekun: Anna Mirek)
6. Maksymilian Szczotkowski – SP w Krzyszkowicach (opiekun: Jolanta Woźnica)
7. Natalia Nędza – SP w Jasienicy (opiekun: Anna Bochnia)
