Skuteczny Dalin

Wynik może sugerować że było to stosunkowo łatwo odniesione zwycięstwo, ale każdy kto oglądał to spotkanie wie, że wcale tak łatwo nie było

Dalin Myślenice – Sosnowianka Stanisław Dolny 3:1 (2:0) 1:0 Kałat (39min.), 2:0 Kałat (43min.), 3:0 J.Górecki (66min.), 3:1 Kalicki (88min.)
DALIN: Kipek-Tokarz, Pilch, Stelmach, Burtan-O.Mistarz(Romaniak 63min.),Wojtan, Kałat (E.Bałucki 78min.)-J.Górecki(Leśniak 84min.), Biel, Makusek(Malina 70min.)

W pierwszej połowie przez blisko pół godziny trwała batalia o środek pola, a sytuacji strzeleckich mieliśmy jak na lekarstwo. Tym cenniejsze zatem były dwa skuteczne wejścia w pole karne Dawida Kałata, który najpierw przytomnie wykończył szarżę Jakuba Góreckiego, a w drugim przypadku pięknym volleyem dobił jego bardzo groźny strzał. W pierwszej połowie goście atakowali z rzadka, a wynik 2:0 zdawał się niemal pewną zaliczką na drugą połowę.

Po przerwie goście jednak wyszli zupełnie odmienieni i zaczęli przypominać o swoim piłkarskim potencjale i o tym dlaczego w tabeli są o 3 miejsca wyżej od Dalinu. Mimo, że grali bez swojego lidera Piotra Madejskiego z minuty na minutę atakowali coraz groźniej. W momencie kiedy ich napór wydawał się za chwilę przynieść gola, skuteczną akcją skrzydłem popisał się Andrzej Biel, a całość zakończył chyba najlepszy aktor widowiska Jakub Górecki. Nie za cały mecz można dalinowców pochwalić, ale punkty zdobyte w takich okolicznościach liczą się tak samo jak po najlepszych meczach myśleniczan.
Po 17 spotkaniach Dalin z 26 punktami zajmuje 7 miejsce w tabeli.